I Rajd po Koronę

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2016-04-16
Miejsce
Kielce
Telefon
+48 41 372 31 70
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgodnie z zapowiedzią Klub Turystyki Aktywnej PASAT podejmuje w tym roku organizację wycieczek turystyczno-krajoznawczych pod hasłem "Zdobywamy Koronę Gór Świętokrzyskich". Będą one miały podobny charakter jak ubiegłoroczne wyprawy z cyklu "30 na 30", będą połączeniem wędrówki na odcinku kilkunastu kilometrów, ze zwiedzaniem i jazdą autokarem. Trasy wędrówek zostaną wytyczone w ten sposób, aby umożliwić kolekcjonowanie kolejnych szczytów pasm Gór Świętokrzyskich w celu zdobycia odznaki turystycznej pn. "Korona Gór Świętokrzyskich". 

Pierwszy rajd odbędziemy w dniu 16 kwietnia 2016r. (sobota) zdobywając 2 szczyty pasm Posłowickiego i Dymińskiego, a będą to Biesak (381m) i Telegraf (409m). Wędrówkę planujemy na odcinku pieszego szlaku turystycznego koloru niebieskiego im. Edmunda Padechowicza na trasie z Bukówki do stacji PKP Słowik, co da nam odległość ok. 12 km.

Serdecznie zapraszamy do udziału i rezerwacji terminu w kalendarzu.
Szczegółowe informacje dot. cen i godzin wyjazdu podamy pod koniec marca!