Uduchowiony Kraków
Tegoroczny wyjazd do Krakowa to piękna, jesienna aura i niezwykłe miejsca, które na długo zapadną nam w pamięci. Czytaj dalej
Znamy trasę tegorocznego Rajdu Niepodległości
Wielkimi krokami zbliżają się obchody Święta Niepodległości. My znamy już trasę tegorocznego Rajdu Niepodległości! Czytaj dalej
Odznaki GSŚ należą do nas
To było piękne, jesienne podsumowanie wędrówek po Głównym Szlaku Świętokrzyskim im. Edmunda Massalskiego. Czytaj dalej
Kwesta także w tym roku na cmentarzu w Końskich
Tym razem kwestować będziemy aż trzy dni! Czytaj dalej
Bieszczady jesienią
Za nami pierwszy poważniejszy wyjazd z Klubem Górskim PTTK Końskie. Czytaj dalej
prev
next

CZAK - wycieczki krajoznawcze

Kategoria
Inne
Termin
2017-08-22
Miejsce
Końskie
Telefon
697 074 733
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konecki Oddział PTTK ma przyjemność organizowania w tym roku Centralnego Zlotu Krajoznawców CZAK. To wydarzenie organizowane cyklicznie, rokrocznie w innym miejscu naszego kraju, przez działaczy, kadrę i członków Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Tym razem miłośników krajoznawstwa będziemy gościć na Ziemi Koneckiej. Dla uczestników Zlotu przygotowano tygodniowy program, na który składają się wycieczki, sesje naukowe, wizyty w placówkach muzealnych, piesze wędrówki oraz spotkania integracyjne. 

 

Tradycją na Zlotach są wycieczki autokarowe, podczas których uczestnicy Zlotu poznają krainę gospodarzy. Lista uczestników i ich liczba jest nam już znana. Wiemy, że zostały nam wolne miejsca na wyjazdy do województw: mazowieckiego i łódzkiego. Zapraszamy więc naszych członków i sympatyków na wspólne wyjazdy, które będą okazją nie tylko do zwiedzania zabytków, ale przede wszystkim do spotkania z pasjonatami turystyki z całej Polski.

 

 

 

 

Do wyboru jest jedna z dwóch wycieczek autokarowych, obie organizowane są jednego dnia - 22 sierpnia (wtorek) 2017 r.
Województwo łódzkie - trasa przejazdu: Tomaszów Mazowiecki, Inowłódz, Konewka, Anielin. W programie: Skansen Rzeki Pilicy, Groty Nagórzyckie, rez. Niebieskie Źródła, kościół św. Idziego w Inowłodzu, szaniec Hubala w Anielinie, bunkier w Konewce.
Województwo mazowieckie - trasa przejazdu: Przysucha - Skłoby - Chlewiska - Szydłowiec. W programie: Muzeum im. Oskara Kolberga, cmentarz w Skłobach, Muzeum Hutnictwa i Przemysłu Maszynowego, Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych.

 

Koszt wyjazdu: 60 zł i 50 zł (zniżka dla członków PTTK, młodzieży szkolnej).

Zgłoszenia wraz z wpłatą wpisowego są przyjmowane do 17 sierpnia w Biurze PTTK w Końskich.
Bliższe informacje pod numerem telefonu: kom. 697 074 733.

 
 

Ostatnio dodane zdjęcia

Paprocice - Goł...
Paprocice - Goł...
Paprocice - Goł...
Paprocice - Goł...
Paprocice - Goł...
Paprocice - Goł...

CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii.

Jeśli nie zmienisz ustawień przeglądarki, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji w Polityce Prywatności pod adresem http://pttkkonskie.pl/polityka-prywatnosci

Zrozumiałem