XIX Supermaraton Pieszy na 100 km "Konecka Setka"

Kategoria
Maraton Pieszy
Termin
2020-08-28 19:00 - 2020-08-29 22:00
Miejsce
Sielpia
Telefon
+48 514 030 401
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załącznik

Podołaliśmy wspólnie Koneckiemu Maratonowi Pieszemu na 50 km oraz Crossowi "Przez Piekło do Nieba" pora więc zaprosić Was na Supermaraton Pieszy na 100 km.

To już będzie XIX edycja Supermaratonu :) Mamy nadzieję, że szczęśliwa, radosna i pogodna, tak dla Was, jak i dla nas :) 

 

Nie przedłużając zapraszamy w koneckie lasy w dniach 28-29 sierpnia, tradycyjnie do Sielpi, do Ośrodka Wypoczynkowego Bartek. Noclegi rezerwujecie sami dzwoniąc pod numer tel. 667 799 615 lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Domki możecie obejrzeć na stronach www.sielpiawczasy.pl i www.sielpia.pl 

 

Nowością z naszej strony w tym roku jest dodanie od razu przy wypełnianiu elektronicznego zgłoszenia deklaracji dystansu 75 lub 100 km (oba honorowane do tytułu Superpiechur Świętokrzyski.  Przeczytajcie dokładnie regulamin (załącznik powyżej). Zgłoszenia ruszą dziś wieczorem, a przyjmować je będziemy wraz z wpłatami wpisowego na konto do 7 sierpnia (piątek). Wpisowe 80 zł (członkowie PTTK z opłaconą składką - 75 zł).

 

Regulamin (do druku)

 

Zgłoszenia elektroniczne - zakończone

 

KOMUNIKAT nr 1

Drodzy Supermaratończycy!

Jesteśmy zmuszeni zmodyfikować przebieg trasy, m.in. z powodu zamknięcia sklepów spożywczych. 
W związku z tym karty startowe otrzymacie w dniu imprezy, nie będziemy ich rozsyłać drogą mailową.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, prosimy również o śledzenie naszej strony internetowej oraz komunikatów na Facebook'u.
 

KOMUNIKAT nr 2

Drodzy uczestnicy!

Dopracowaliśmy trasę Koneckiej Setki!
W odpowiedzi na liczne prośby i zapytania, rozesłaliśmy przygotowane karty startowe na Wasze skrzynki pocztowe.
Wydrukujcie je i zabierzcie ze sobą wybierając się do Sielpi. Do zobaczenia na starcie!