XXII Rajd Niepodległości

Kategoria
Rajd Pieszy
Termin
2018-11-10 09:00 - 15:30
Miejsce
Janów - Stadnicka Wola
Telefon
+48 514 030 401
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tradycyjnie zachęcamy Was do świętowania kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości na szlaku turystycznym. W tym roku świętowanie przybierze charakter wyjątkowy, bo i rok mamy wyjątkowy. To już 100 lat Niepodległej.  

 

Trasa tegorocznej wędrówki przebiegać będzie czerwonym szlakiem turystycznym z Janowa, przez Wąsosz, Skałki "Piekło" do Nieba, gdzie przy sklepie zaplanowaliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek, a następnie niebieskim szlakiem turystycznym do Stadnickiej Woli, gdzie na scenie odbędzie się uroczystość podsumowania rajdu. Rozpocznie się ona około godziny 13:30, a w programie przewidzieliśmy: występ artystyczny z okazji Święta Niepodległości, wręczenie odznak turystycznych, dyplomów dla grup szkolnych, wyróżnień "Superpiechur Świętokrzyski". Równolegle odbywać się będzie także losowanie drobnych upominków.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 6 listopada (wtorek), mile widziane szkolne grupy zorganizowane :)

Koszt udziału w rajdzie: 12 zł - członkowie PTTK i młodzież szkolna, 15 zł - pozostali.
W cenie: pamiątkowy znaczek, dyplom dla grup zorganizowanych, ognisko z pieczeniem kiełbasek, chlebem i gorącą herbatą, transport autokarem na start do Janowa, udział w losowaniu upominków, punkty na OTP i "Turysta Ziemi Koneckiej".

 

Regulamin - pobierz plik

 

Zgłoszenie - pobierz plik