29 Rajd Pieszy "Nocna Majówka"
29 Rajd Pieszy "Nocna Majówka" Czytaj dalej
3. Marsz po Puchar
W dniu 28 marca na trasę Marszu po Puchar wyruszyło 240 uczestników z całej Polski. Czytaj dalej
Pożegnanie z zimą!
W dniu 21 marca wyruszyliśmy na ostateczne pożegnanie się z zimą, tradycyjnie do Skarżyska-Kamiennej! Czytaj dalej
Cross Maraton Przez Piekło do Nieba
Zachęcamy biegaczy i amatorów biegania do udziału w XXI Cross Maratonie Czytaj dalej
prev
next

Beskid Żywiecki i Beskid Mały z Klubem Górskim

Kategoria
Inne
Termin
2022-09-30 00:00 - 2022-10-02 00:00
Telefon
+48 735 255 555
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Załącznik

Klub Górski PTTK Końskie zaprasza na kolejną wycieczkę autokarowo-pieszą. Tym razem w Beskid Żywiecki i Beskid Mały. Tradycyjnie  każdego dnia kilkanaście kilometrów przejść, a do zaliczenia dwa szczyty do Korony Gór Polski: Babia Góra i Czupel. Wieczorami integracja i walka o puchary w  II  Mistrzostwach Klubu Górskiego w Rzucie Podkową.

 

Szczegóły wydarzenia na plakacie w załączniku powyżej.  

 
 

CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii.

Jeśli nie zmienisz ustawień przeglądarki, wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji w Polityce Prywatności pod adresem http://pttkkonskie.pl/polityka-prywatnosci

Zrozumiałem